samotniś_

 
Katılım: 18.02.2017
Nie taki samotny samotniś_.... Alfiąto :d... ❤. Niech dzisiaj bedzie lepsze niz wczoraj i gorsze niz jutro...
Sonraki seviye: 
Points needed: 81
Son oyun

Bycie niezwykłym ...

?

Bycie niezwykłym to za mało. W rzeczywistości bezużyteczne jest posiadanie niesamowitych cech, jeśli nie używamy ich na naszą korzyść, aby tworzyć niezwykłe rzeczy. Nie ma sensu być utalentowanym, jeśli nie rozwiniemy naszego talentu. Bycie niezwykłym nie ma znaczenia, jeśli nie pracujemy z pasją, aby być najlepszą wersją nas samych i osiągnąć nasze cele.

Bycie niezwykłym oznacza pracę nad stworzeniem czegoś co kochamy. Twoim celem powinno być przeżywanie swojego życia w radosny sposób podczas tworzenia rzeczy, którymi Ty i inni możecie się cieszyć. Bycie niezwykłym to wiedza kiedy i jak działać a także pamiętać, że działania są ważniejsze niż słowa. Bycie niezwykłym to znacznie więcej niż posiadanie cech charakterystycznych. To bycie wystarczająco odpornym, by uczyć się na porażce.

Zmotywowana kobieta - bycie niezwykłym

Ci, którzy są pracowici, odpowiedzialni, prężni i pełni pasji są niezwykli. Powodem tego jest to, że są w stanie włożyć kawałek siebie we wszystko co robią. Wiedzą jak współpracować z niepewnością i ryzykiem, ale są także cierpliwi, ponieważ lubią czekać na odpowiednie chwile. Są ludźmi czynu, chociaż uwielbiają też interpretować i czytać innych. To jest coś, co daje im wielką przewagę.

Wzmacniają ludzi wokół siebie i nie odczuwają potrzeby, aby upokarzać i poniżać innych. Wręcz przeciwnie, bycie niezwykłym oznacza wspieranie tych, których kochasz. Chodzi o pomocną dłoń, gdy ktoś jest w potrzebie. Ponadto, niezwykli ludzie widzą wiele rzeczy, których inni nie potrafią zauważyć.

„Prawdziwe szczęście pochodzi z radości z dobrze wykonanych czynów, z chęci tworzenia nowych rzeczy.”

Antoine de Saint-Exupéry

Sukces polega na chęci

Wszyscy chcemy odnieść sukces, ale nie wszyscy zmierzamy w tym kierunku. Gotowość jest czymś, co czyni nas niezwykłymi. To uzależnia naszą pasję od tworzenia czegoś oryginalnego.

Bycie niezwykłym oznacza nie poddanie się po niepowodzeniu. Oznacza to jednak przejście do czegoś innego, gdy zdamy sobie sprawę, że coś jest nieosiągalne (przynajmniej na razie). Bycie niezwykłym zmierza do bycia tam gdzie chcemy być. Chodzi także o poznanie naszych ograniczeń, błędów, a także naszych najbardziej przydatnych cech.

Uśmiechnięta kobieta

Wszystko zaczyna się od decyzji, decyzji, której nie podejmiemy, jeśli nie będziemy tego chcieli. Kiedy podejmujemy decyzję, podchodzimy do ścieżki sukcesu. Wtedy stajemy się ludźmi, którzy „robią” a nie ludźmi, którzy tylko „mówią”. Stajemy się ludźmi, którzy wykorzystują swój talent i robią z nim wspaniałe rzeczy.

„Sen staje się celem, gdy są podejmowane działania zmierzające do jego osiągnięcia.”

Bo Bennett

Bycie niezwykłym polega na naszym nastawieniu

Wiele osób posiada różne cechy. Niektórzy ludzie są przytłaczająco inteligentni, a inni wiedzą jak radzić sobie z różnymi sytuacjami we właściwy sposób. Jednak żadna z tych rzeczy nie ma znaczenia, jeśli nie podejmują ryzyka i decydują się wykorzystać swoje umiejętności i pokazać je światu. Nasza postawa jest naszym listem motywacyjnym i może nas zmotywować albo złamać.

Pozytywne nastawienie pozwala nam rozwijać  i wdrażać wiele narzędzi, które posiadamy. Pozytywne nastawienie pomoże nam utrzymać właściwą drogę i nie pozwoli nam łatwo się poddać. Kiedy podejście i gotowość się łączą, jesteśmy w stanie dać z siebie wszystko. Nasze podejście nas kształtuje a chęć prowadzi.

Świat zawsze potrzebuje niezwykłych istot, które ciężko pracują aby osiągnąć swoje cele. Robienie rzeczy w niezwykły sposób jest tym, co czyni nas wspaniałymi. To pozwala nam zmieniać życie innych ludzi.

Biorąc to wszystko pod uwagę, na co czekasz? Zacznij dzielić się cechami, które sprawiają, że jesteś wyjątkowy. Jesteśmy pewni, że masz ich dużo. Jeśli uważasz że jest inaczej, zachęcamy do rozpoczęcia analizy, abyś mógł odkryć rzeczy w których jesteś dobry.

„Tam gdzie chęć jest wielka, trudności nie mogą być wielkie”.

Niccolo Machiavelli